Nově představené Need for Speed Heat se vrací ke svým kořenům

Společnost Electronic Arts oznámila nový díl populární hry Need for Speed. Pokračování populární série nese označení Heat a bylo představeno opravdu nabušeným trailerem, podle kterého to vypadá, že se série vrátí zpět ke svým kořenům.

Série Need for Speed je tu od svého vůbec prvního vydání s námi již neuvěřitelně dlouhých 25 let. Nicméně vůbec první díl, který se velmi proslavil byl až z roku 2004. Byl jím díl Underground 2, který je ještě dnes, po více než 15ti letech stále velmi oblíbený. Série za celou dobu zaznamenala mnoho vzestupů a pádů. Některé díly se vůbec nepovedly a téměř zapadli, jiné právě jako zmiňované Undergroundy jsou doslova legendární.

O novém díle se v tuto chvíli toho příliš neví. Zatím byl představen pouze oficiální trailer na nový díl. Můžeme tak jen podle videa dlouhého necelé dvě minuty usuzovat o co v tomto díle půjde. Velmi zajímavě sestříhané video totiž působí dojmem, že nový díl se bude snažit navázat hned na dva své předchůdce. Tím prvním bude díl Pro Street, ve kterém se bude jezdit přes den na oficiálních tratích přesně tak, jak se dělo v tomto díle. Naopak noční život bude spíše z oblasti dílu Underground.

Video krom zběsilého sestřihu ze závodů a honiček s policií toho příliš nenabízí, nicméně to je přesně to, co fanoušci chtějí. Zatím nezbývá nic jiného než čekat na oficiální představení.

Hra vyjde pro předplatitele služby Origin 5. listopadu 2019, pro všechny ostatní pak o tři dny později.

Další články

Proč mají iPhony navrch a proč je Android zlo většiny telefonů

Android a iOS, nebo spíše telefony s Androidem proti Apple iPhone. Dva tábory, dva rivalové, miliony zařízení. K tomu zarytí uživatelé, kteří dávají přednost jen tomu svému a pro které neexistuje možnost, že by změnili svůj tábor.

FaceApp vyvolal novou lavinu na sociálních sítích. Je to však bezpečné?

Novou vlnu milionů upravených fotek vyvolala aplikace FaceApp na sociálních sítích. V posledních dnech velké množství uživatelů přes tuto populární aplikaci si nechalo upravit fotku. Co vlastně aplikace umí?

Satelitní navigace Galileo nefunguje

Je to již čtvrtý den, co satelitní navigace Galileo nefunguje. Oficiálně se zatím neví, co stojí za tím, že systém nejde a ani kdy bude opět provozuschopný.

Kryptoměna jako hlavní měna ve Venezuele

Prezident Venezuely Nicolas Maduro nařídil největší bance v zemi, aby na všech svých více než 800ti pobočkách nabízeli kryptoměnu Petro. Prezident si tak slibuje rychlejší proces osvojení kryptoměny.

Globální výpadek Facebooku

Dnes se začali objevovat první zprávy o tom, že některým uživatelům sociální sítě Facebook nejdou nahrávat obrázky. Tyto problémy se ale netýkali jen české republiky, ale měli globální charakter. Nejvíce těchto problému se dělo v Evropě a v Severní Americe.