Spolupráce

Na webu je možné publikovat PR články či odkazovat na váš web klíčovými slovy v již publikovaných článcích.

Odkazování pomocí klíčových slov v článku

Do již publikovaných článku je umísťován proklik na váš web. Zde se inzerce rozděluje takto:

  • nofollow odkaz na 30 dní: 1000kč/1 klíčové slovo
  • běžný odkaz na 30 dní: 2500kč/1klíčové slovo (zde hraje roli kvalita webu, kam odkazujeme a jeho obsah)

Neodkazujeme na hazard, drogy, sex či jiné explicitní weby. Weby musí mít stejnou či podobnou tématiku či nabízet nějaký produkt na prodej v kategorii webu (notebook, mobil, chytré hodinky, TV atd.). Je to vhodné i pro propagaci vašeho eshopu či zvýšení návštěvnosti konkrétního článku.

PR články a jejich publikace na našem webu

PR článek je typ článku, kde můžete popsat nějakou vaší věc. Článek musí kategoricky spadat do webu a obsahem jej nesmí narušovat. Rozhodně zde nebude publikován recept na kuře na curry i přes to, že by se jednalo o ten nejlepší z nejlepších. Zde se může jednat o propagace nějaké vaší akce, jako je třeba oblíbený „black friday“ na vašem webu či podobnou akci, která stojí za publikování a má přilákat návštěvníky.

PR články jsou na web umisťovány po dobu 30ti dnů a nacházení se vždy vpravo u všech článků v sekci „Mohlo by vás zajímat“. Zároveň je i celou dobu umístěn na Homepage webu, kde je vždy umístěn mezi prvními články, ne však první nebo poslední.

Článek musí obsahovat náhledový obrázek a mít rozsah alespoň 200 slov. Článek je vždy označen jako PR článek pomocí tagu.

Cena takového článku na dobu 30ti dnů je 3500kč a v jeho rámci je možné odkazovat na váš web jedním odkazem. Každý další je pak 500kč/odkaz.

V případě zájmu o spolupráci napište na email reklama@phgame.cz, na tomto emailu budou dohodnuté přesné podmínky.