Tarif s neomezenými daty? T-Mobile představil revoluční tarify

Léto už je skoro za námi a s neomezenými tarify jsme, v případě že jsme měli operátora T-Mobile byli velmi spokojeni. Kdo by to nechtěl, celé léto brouzdat po internetu a neřešit data.

To byla dvouměsíční akce u T-Mobile, která se již pomalu blíží ke konci a která měla velký úspěch u mnohých uživatelů. K tomuto tvrzení přispívá i informace o tom, že si neomezené data aktivovalo více než 774 tisíc zákazníků. Nyní to ale vypadá, že na začátku září opravdu nabídku růžového operátora obohatí nabídka tarifů, s neomezenými daty.

Dva nové tarify se tak jmenují Neomezeně HD a Neomezeně HD Max. Ten první nabídne 50GB dat, kdy po jejich vyčerpání dojde z plné rychlosti zpomalení na rychlost na 10Mbits, což je pořád celkem obstojná rychlost. Cena tarifu bude 875 kč. Nicméně neobsahuje volání a SMS, nicméně to lze za 400 kč dokoupit. Cena tedy tohoto tarifu se vším všudy bude 1 275 kč za měsíc.

Druhý zmíněný tafir je tedy Neomezeně HD Max. Ten na rozdíl od svého předchozího sourozence neobsahuje žádné omezení na spotřebovaná data nebo rychlost. Jeho cena je však vyšší. Startuje na ceně 1 175 kč a spolu s neomezeným voláním a SMS pak je za 1 575 kč.

Tarify si tak zákazníci můžou zvolit, jak budou potřebovat. Pokud tedy jen surfujete a nemáte potřebu volat či posílat zprávy, ušetříte 400 kč na rozdíl od zákazníků, kteří to potřebují. Tyto tarify budou dostupné hned, jak skončí letní akce.

Další články

Nové iPhony již nemají podporu technologie 3D Touch

Mnoho uživatelů si na technologii 3D Touch zvykli a jen málo kdo si dokáže svůj život bez ní představit. Když unikli informace o tom, že nové iPhony technologií... [ pokračovat ve čtení ]

Blíží se vydání iOS 13, dostupný bude již za týden

Na letošním Keynote bylo kromě nových iPhonů, hodinek či iPadu odhaleno i datum vydání nového iOS s pořadovým číslem 13. Podle informací Applu by jsme aktualizaci měli stahovat... [ pokračovat ve čtení ]

Apple na včerejším Keynote představil novou generaci Apple Watch

Apple na včerejším Keynote představil již pátou generaci chytrých hodinek Apple Watch. Ta se sice po designové stránce příliš od svého předchůdce neliší, ale pořád je o co... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11 Pro ve dvou verzích

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11, spolu s nimi však... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11.