Blíží se vydání iOS 13, dostupný bude již za týden

Na letošním Keynote bylo kromě nových iPhonů, hodinek či iPadu odhaleno i datum vydání nového iOS s pořadovým číslem 13. Podle informací Applu by jsme aktualizaci měli stahovat již za 7 dní.

Přesně týden, tedy 19. září bude oficiálně uvolněna nová verze mobilního operačního systému iOS 13 a že bude opravdu na co se těšit. Tou největší novinkou bude bezesporu tzv. „Dark Mode“. Toho se uživatele konečně dočkají. Sliby co Apple měl v předchozích letech se tak konečně dostanou ven a že v beta verzích vypadal opravdu parádně.

Další na čem Apple velmi zapracoval je rychlost a odezva celého systému. Týká se to hlavně novějších zařízení, nicméně i na iPhone SE, na které stále tento systém půjde nainstalovat rozhodně systém nebude brzdit.

Bohužel majitele starších iPhonů, jako je iPhone 5S nebo iPhone 6 se nové aktualizace nedočkají. Zůstává jim tak poslední iOS 12.4.1 a dále pro ně bohužel aktualizace vycházet nebudou.

Další články

Nové iPhony již nemají podporu technologie 3D Touch

Mnoho uživatelů si na technologii 3D Touch zvykli a jen málo kdo si dokáže svůj život bez ní představit. Když unikli informace o tom, že nové iPhony technologií... [ pokračovat ve čtení ]

Apple na včerejším Keynote představil novou generaci Apple Watch

Apple na včerejším Keynote představil již pátou generaci chytrých hodinek Apple Watch. Ta se sice po designové stránce příliš od svého předchůdce neliší, ale pořád je o co... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11 Pro ve dvou verzích

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11, spolu s nimi však... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11.

Grafická revoluce v Minecraftu již brzy!

Do minecraftu se chystá grafická revoluce a vypadá opravdu úžasně. Je až neuvěřitelné, jak světelné parsky dokáží svět Minecraftu proměnit a jak to celému světu přidá kouzlo.