Apple na včerejším Keynote představil novou generaci Apple Watch

Apple na včerejším Keynote představil již pátou generaci chytrých hodinek Apple Watch. Ta se sice po designové stránce příliš od svého předchůdce neliší, ale pořád je o co stát.

Nová verze bude dostupná v několika variantách. Co se materiálu týče, bude dostupná bílá keramická verze či verze z titanu. V nerezové oceli se pak dočkáme barevných variant Gold, Space Black a Polished stejně, jako v případě verzí z recyklovaného hliníku.

Nové hodinky sice nepředstavují žádnou revoluci, ale mají mnoho užitečných funkcí, které mnoho uživatelů jistě ocení. Součástí budou nástroje sloužící k lékařskému výzkumu. Jedna ze studií zaměřující se na okolní hluk se nazývá Apple Hearing Study, dále se pak další studie budou zaobírat ženským cyklem či výzkumem zaměřeným na srdce. Nicméně stále bude záležet na uživateli, zda se bude chtít podílet či nikoliv.

Nyní se tak postupně dostáváme k hlavní novince, kterou mnoho uživatelů ocení. Je jím funkce Always On. Nová funkce dokáže škálovat frekvenci displeje a to již od 1Hz. Displej tak zůstane vždy rozsvícený a bude na něj vždy vidět. Přes to všechno by měla být zachována 18ti hodinová provozní doba. Déle pak bude dostupný kompas, díky kterému bude uživatel vědět informace o své zeměpisné šířce či délce nebo nadmořskou výšku.

Cena nových Apple Watch

Cena nového modelu bude startovat na 399 dolarech ve verzi GPS. Verze Cellular bude pak o 100 dolarů dražší. Předobjednávky startují stejně jako v případě nových iPhone 13. září.

Další články

Nové iPhony již nemají podporu technologie 3D Touch

Mnoho uživatelů si na technologii 3D Touch zvykli a jen málo kdo si dokáže svůj život bez ní představit. Když unikli informace o tom, že nové iPhony technologií... [ pokračovat ve čtení ]

Blíží se vydání iOS 13, dostupný bude již za týden

Na letošním Keynote bylo kromě nových iPhonů, hodinek či iPadu odhaleno i datum vydání nového iOS s pořadovým číslem 13. Podle informací Applu by jsme aktualizaci měli stahovat... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11 Pro ve dvou verzích

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11, spolu s nimi však... [ pokračovat ve čtení ]

Apple představil zbrusu nový iPhone 11

Rok se s rokem sešel a Apple standardně na svém Keynote představil zbrusu nové verze iPhone, které jsou tento rok označené pořadovým číslem 11.

Grafická revoluce v Minecraftu již brzy!

Do minecraftu se chystá grafická revoluce a vypadá opravdu úžasně. Je až neuvěřitelné, jak světelné parsky dokáží svět Minecraftu proměnit a jak to celému světu přidá kouzlo.