Bugbear Entertainment: Next Car Game

Studio Bugbear, které má na svědomí hry jako byli legendární FlatOut a nebo Ridge Racer Unbounded nyní pracuje na nové závodní hře, jméno zatím není známo, nicméně byl na adrese nextcargame.com uvolněn trailer hry, který vypadá velmi dobře.

Závodní hry tohoto stylu jsou vždy velmi napínavé a popravdě, moc jich tu zatím nebylo, pokud pomineme FlatOut, je zde ještě hra CrashDay a nebo naprosto legendární Burnout Paradise, ve kterých byla demolice aut naprosto perfektně propracovaná.

Vydání nové hry od Bugbear, u které zatím neznáme ani jméno by však měla proběhnout ještě letos a to na PC a pravděpodobně i další platformy.

Mnoho fanoušků předchozích her doslova prosily Bugbear Entertainment, aby se vrátili k tomu, co dělali dříve, aby se vrátili ke svým kořenům a udělali hru, jako byli FlatOut. Pokud se Vám líbí nový trailer hry, jistě nebudete zklamáni, protože hra zatím vypadá opravu velmi dobře.

Krom této závodní hry jsou na tento rok připravovány i další, ta asi nejočekávanější je od Codemasters se jménem Grid 2, ano, jde o pokračování předchozí verze a hned jak budeme vědět něco více, jistě Vám o tom dáme vědět.

Další dvě novinky budou od studia Nadeo, toto studio má na svědomí hru Trackmania. Různých mánii od Nadeo už vyšlo opravdu plno, myslím že je zbytečné se vůbec pokusit je počítat, tedy není pravděpodobně pro nikoho žádné překvapení, když bylo oznámeno, že se tento rok dočká dalších dvou dílů, bude to díl Trackmania 2 Valley a Trackmania 2 Stadium. Každý z těchto dílu bude mít naprosto odlišné prostředí, ten první se bude zabývat ježděním hlavně v přírodě, v terénu, ten druhý pak nabídne klasické závody uvnitř stadionu.

Na kterou z těchto představených her se těšíte nejvíce?

Další články

Test Drive Unlimited 2

Test Drive Unlimited 2 je závodní hra od Eden Games která spíše než jen klasické závodění připomíná MMO ve kterém se závodí a na... [ pokračovat ve čtení ]

Need for Speed: Underground

Need for Speed: Underground je velice inovativní hra, která vyšla v roce 2003 a která na rozdíl od předchozích verzí nabízí mnoho nového.