Inkompetence

I tak by se dalo vyjádřit k už tolik zmiňované dohodě ACTA , která byla a je „tajně“ projednávána už přes tři roky. Informace o ACTA se poprvé objevili na stránce WikiLeaks. Od té doby se po ACT“ě“ slehla zem a po více než roce se dostává na scénu s tím , že byla podepsána 22 státy EU společně s Českou republikou v Tokiu. Veřejnost vyjádřila vysoký odpor k tak zvané protipirátské dohodě , nýbrž hlavám co podepsali smlouvu nic nedochází a zdá se , že jim je vše uplně jedno. Například když pojedete za hranice na dovolenou , celníci budou mít právo vám prohledat všechna elektronická zařízení , mobily , tablety , notebooky atd…
Kdyby se o této dohodě mělo přinejmenším hlasovat , věřím že většina lidí by byla proti a to hlavně ti , kteří nějakým způsobem profitují na internetu. Samozřejmě , že to není správné , ale když jeden člověk nahraje na internet film , je za to zodpovědný on a ne celá společnost. Od posledního incidentu s Megaupload.com , se rozhodli s koncovat s datovým úložištěm na internetu i Fileserve a Filesonic. Je to snad konec stahování filmů, písniček a podobně ? Kdyby zákony mohli pomáhat tvořit normální lidé , možná by jsme i žili v normální společnosti , dnes si jen každý chce „namastit kapsu“ na ostatní se neohlíží.

Další články

Nově představené Need for Speed Heat se vrací ke svým kořenům

Společnost Electronic Arts oznámila nový díl populární hry Need for Speed. Pokračování populární série nese označení Heat a bylo představeno opravdu nabušeným trailerem, podle kterého to vypadá, že se série vrátí zpět ke svým kořenům.

Proč mají iPhony navrch a proč je Android zlo většiny telefonů

Android a iOS, nebo spíše telefony s Androidem proti Apple iPhone. Dva tábory, dva rivalové, miliony zařízení. K tomu zarytí uživatelé, kteří dávají přednost jen tomu svému a pro které neexistuje možnost, že by změnili svůj tábor.

FaceApp vyvolal novou lavinu na sociálních sítích. Je to však bezpečné?

Novou vlnu milionů upravených fotek vyvolala aplikace FaceApp na sociálních sítích. V posledních dnech velké množství uživatelů přes tuto populární aplikaci si nechalo upravit fotku. Co vlastně aplikace umí?

Satelitní navigace Galileo nefunguje

Je to již čtvrtý den, co satelitní navigace Galileo nefunguje. Oficiálně se zatím neví, co stojí za tím, že systém nejde a ani kdy bude opět provozuschopný.

Kryptoměna jako hlavní měna ve Venezuele

Prezident Venezuely Nicolas Maduro nařídil největší bance v zemi, aby na všech svých více než 800ti pobočkách nabízeli kryptoměnu Petro. Prezident si tak slibuje rychlejší proces osvojení kryptoměny.