CSFD.cz – Kina

Aplikace která tady je skoro už rok a která si získala stovky uživatelů. První verze této aplikace byla velmi nepovedená, stahovala totiž kompletní databázi všech kin v české republice a to vše je poměrně datově náročné.

Nicméně CSFD (československá filmová databáze) na aplikaci velmi výrazně pracuje a tak jsme si mohli v polovině prosince program aktualizovat a změny? Konečně se zde objevila možnost nastavení oblíbených kin, díky které aplikace aktualizuje svou databázi kin, které jsou uložené, tuto změnu určitě všichni uvítají, protože zařízení tak nemusí stahovat moc velké množství dat, a šetří to i místo na zařízení.

Aplikace ale nenabídne jen seznam kin a programu, co v nich aktuálně jde, mimo tohoto si můžete vždy na konkrétní film kliknout a zobrazí se Vám hned informace o filmu, tedy propojení s webem je uděláno naprosto dokonale, krom filmů v kinech naleznete i běžné procházení ve filmech tak, jak to známe z webu a pro ty nejnáročnější můžeme web rovnou navštívit.

Aplikaci doporučuji stáhnout, protože je zadarmo a protože nabízí opravdu mobilní informace které se mohou kdykoliv na cestách hodit. 😉

Tato aplikace je k dispozici pro iPhone a iPod.