Smartphony Samsung přijdou o důležité příslušenství, po vzoru Apple

Celý říjen všichni žijí novinky představené na poli Apple, zejména pak novými iPhony a novinkami, jako je například Apple HomePod mini. Diskuse však neustávají, kvůli chybějícím adaptérům u nových iPhone.

Zde se vše dělí na dvě skupiny, kdy první tvrdí, že je to zbytečnost a vlastně není potřeba. Podporují tak Apple, který to vše dělá kvůli ekologii. Druhá skupina naopak je proti a adaptér by uvítala. Mimo to nejsou u nového iPhone ani sluchátka.

„Je to neuvěřitelné, co vše si Apple dovolí a jeho uživatele jejich smartphony stejně kupují.“ nechal se slyšet Kim, Ki Nam, místopředseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Samsung. Při své řeči narážel na fakt, že u nových iPhone i přes chybějící příslušenství jdou objednávky raketovým tempem a nový iPhone se dostane během prvního dne k více než 10 milionů uživatelů.

Zdroj: Pixabay.com

„My v Samsungu ale nezahálíme a po vzoru Apple nebudeme k novým smartphonům také nic dávat. Krom adaptéru zde také nebudou sluchátka a díky bezdrátové technologii nikomu nepřibalíme ani kabel.“ dále pokračoval ve svém projevu.

Na samotný závěr dodal, kam nové smartphony a jejich balení do budoucna míří. Kim, Ki Nam by chtěl, aby do budoucna i jejich smartphony nezatěžovali životní prostředí a tak ve druhé polovině roku 2021 představí legendární smartphone.

Novinka, která je momentálně ve vývoji nese jméno Samsung Galaxy Half. Jde o revoluční telefon, který počítá s tím, že některé důležité části si bude muset uživatel po zakoupení přiobjednat. „V rámci ekologie jsme se rozhodli, že nové zařízení nebudou mít celou zadní stranu, tedy baterii, zadní fotoaparát či reproduktor.“ Uživatele tak mohou nový Galaxy Half používat jako pevnou linku. Nicméně po zakoupení baterie, zadního krytu a reproduktoru mohou mít, v případě potřeby plnohodnotný telefon. Specifikace bohužel upřesněna nebyla.

Na závěr dodal, že pandemie koronaviru by snad mohla v nejbližších měsících ustat a výroba nového zařízení by mohla být rychlejší, než se v současné chvíli plánuje.


Rubrika Rychlá Volavka je fake news vycházející ze skutečných událostí, které se ale nestaly, nicméně by úplně v klidu mohli.
Další články