Thermaltake Core V1

Nová skříň od Thermaltake je již v dnešní době velmi populární. Jedná se o mini ITX skříň, která svými rozměry patří do kategorie těch menších. Její rozměry jsou totiž jen 276 mm x 260 mm × 316 mm a je odvozena od Core V71, nicméně to byl full tower. Barevné provedení je pouze černé, s průhledným plexisklem na horním panelu a s nerozebíratelným předním panelem.

6635_99_thermaltake_core_v1_mini_itx

Skříň je rozdělena do dvou pater a i přes velmi malé rozměry pojme výkonný hardware, který navíc velmi dobře chladí. Skříň je konstruována tak, že nabízí velké možnosti chlazení. Je tedy jedno, zda se rozhodnete pro vodní či vzduchové, pro oboje je zde dostatek místa.

Na přední straně může být nainstalován až 140mm radiátor či jeden 200mm ventilátor (předinstalován, 800 RPM). Na zadní straně se pak spolu dělí dva 80 mm ventilátory, které se starají o odvod teplého vzduchu ze skříně ven. Maximální délka grafických karet může být až 260 mm a maximální délka ATX zdroje je až 200mm. Chlazení procesoru je také velmi potřeba, a tak do této malé skříně není problém dostat až 140 mm vysoký chladič. Krom tohoto všeho lze do počítačové sestavy dát dva 2,5″ či 3.5″ disky, bohužel zde však není místo na optickou mechaniku.Core_V1_ITX

Přední strana, respektive její levý má I/O panel, na kterém jsou umístěny dva USB porty 3.0 a dvojice audiokonektorů. Cena této skříně zatím nebyla zveřejněna.

thermaltake_core_v1