Pár změn na našem webu

ikonka_phgameDnešním dnem jsme završili několik úprav a nových změn na našem webu. Tou asi nejdůležitější pro Vás, jako naše čtenáře je možnost napsání nového příspěvku v případě, že se na náš web registrujete. Dříve to u nás fungovalo tak, že registrovat se mohl kdokoliv a jediné co mohl bylo tvořit komentáře k příspěvkům a nebo přispívat na fóru, nyní však příspěvky můžete tvořit sami a doufáme, že nám tak pomůžete k rychlejšímu rozvoji webu.

Další část, co byla změněna bylo vydání nové verze našeho pluginu Kalendář, plugin byl z názvu Kalendář CZ přejmenován na Kalendář / Calendar z důvodu, že se nejedná již pouze o český kalendář s českými svátky ale obsahuje již i slovenskou verzi včetně slovenského kalendáře svátku. Plugin je nyní konstruován tak, že je velmi jednoduché vytvořit jakýkoliv další jazyk a v postupném přidávání budeme pokračovat.

Krom těchto dvou změn byla pozměněna i titulní stránka webu, zobrazují se nyní čtyři nejnovější příspěvky v pěti hlavních kategoriích, tento přehled by měl zjednodušit pohyb na stránce.

Náš Minecraft server byl lehce přepracován, hlavní změnu dostal web, který již není součástí hlavního webu, ale vše, co se týká serveru je na adrese http://minecraft.phgame.cz. Na tomto webu je k dispozici i jednoduchá správa účtu, která se bude postupně rozšiřovat, dále zde najdete podrobné statistiky jednotlivých hráčů, kteří jsou na serveru aktivní a nebo alespoň jednou byli.

Na dalších změnách postupně pracujeme a budeme Vás dále o nich informovat.