Pár drobných změn na serveru

ikonka_phgameDnes jsme pro Vás dodělali několik změn, asi ta nejpodstatnější se týká části, kdy k našim seriálům, respektive k jejich dílům můžete přidávat vlastní komentáře, doufáme, že mnoho z Vás toto ocení.

Další změna, na kterou se můžete těšit je celková změna designu webu, design je v tuto chvíli u grafika a je zatím hotov jen velmi hrubý náčrt toho, jak si představujeme rozložení titulní stránky webu, tímto vzhledem se trochu pokusíme přiblížit k jiným internetovým magazínům a doufáme, že pro Vás bude přínosný.

Hlavní stránka bude tedy rozdělena na několik kategorii, nyní je vše pohromadě a je trochu nepřehledné, s novým vzhledem tak tomu uděláme přítrž.

Další vylepšení se týká zabezpečení, pro Vás jako čtenáře našeho webu to sice není podstatné, nicméně se snažíme nějakým způsobem bojovat se spamem.

Byla změněna rubrika Internet na Zprávy, budeme se tedy snažit Vás co nejlépe informovat o novinkách, co se dějí v oblastí IT, nicméně nás aktivně pracuje na webu v tuto chvíli pracuje jen hrstka a tak bohužel nestačíme pokrýt vše, co bychom chtěli, nicméně jakoukoliv pomoc velmi rádi uvítáme.

Nový uživatelé, co by se chtěli podílet na rozšiřování obsahu se s ostatními mohou velmi snadno podílet, stačí se u nás zaregistrovat a pak napsat na Webster.K@phgame.cz že máte ten a ten nick a že by jste nám chtěli pomáhat přispívat, v co možná nejkratší době Vám bude změněn stav účtu z Návštěvník na Redaktor, od té chvíle budete mít k dispozici editor pro psaní článků a možnost jej odeslat ke schválení, ve chvíli kdy schválení proběhne, bude Váš článek automaticky zobrazován čtenářům (v tuto chvíli na hlavní stránce, s příchodem nového tématu na hlavní stránce v příslušné kategorii).

Po aplikování nového vzhledu bude dočasně vyřazena mobilní verze do doby, než jí přizpůsobíme tak, aby se co možná nejvíce přiblížila PC verzi avšak aby se zároveň nenarušila rychlost načítání a zpracování na mobilních zařízeních.