Subway Surfers – Tokio

Screenshot_2013-05-09-13-30-48Subway Surfers je velmi oblíbená hra, která každou novou verzí se převleče do nového kabátku a u které se pokaždé přidají nějaké drobnosti, které nejsou při letmém pohledu hned vidět.Screenshot_2013-05-09-13-32-04

Nová verze se jmenuje Tokio, v tomto díle se Vaše postavička vydá vstříc velkoměstu, ale nebojte, jde pořád o tu samou hru, jako v předchozích dílech.

Nová verze přináší opět hon za bonusy, v případě verze Řím to byli velikonoční vajíčka, nicméně v tomto díle jsou to jakýsi čiňani, za jejich sbírání tentokrát nedostanete ale jeden item, tentokrát jsou nastaveny celkem čtyři odměny (skateboardy, mystery boxy a tak podobně).

Nový skin na hru se mi velice líbí, protože mi přijde o proti těm předchozím o něco přehlednější, respektive mám pocit, že vlak co proti mě jede jde vidět dříve, naopak co je mi velmi nepříjemné u posledních verzí je fakt, že počet reklam je opravdu už na hlavu, při každém startu se to dá ještě pochopit, ale při každém opuštění hry na základní obrazovku se score? Opravdu to tam musí být?

Nicméně jde pořád o tu samou, kvalitní hru a na odreagování zatím není moc lepších.

Screenshot_2013-05-09-13-31-23