Subway Surfers – Sydney

Screenshot_2013-05-09-13-23-20Nová verze oblíbené hry Subway Surfers je již venku, nyní se jmenuje Sydney. V tomto díle se tedy opět celý svět převleče do kabátku města Sydney, podobně, jako tomu bylo u verzí Rio či Rome.Screenshot_2013-05-09-13-24-23

Hra v jejím základu se opět nijak nezměnila, pořád se jedná o sbírání mincí a multiplikátoru. V předchozím díle, tedy v době, kdy jste byli v Římě jste sbírali velikonoční vajíčka, v tomto díle však nic takového nečekejte, tedy žádný bonus na konci nebude, nicméně jedna příjemná změna tu je. Změna se týká hlavně konce hry, tedy přesněji řečeno toho, pokud nabouráte do vlaku, stěny a nebo se jakkoliv jinak necháte chytit, v nové verzi se Vám na pár vteřin zobrazí jakýsi klíč, kterých ze začátku máte k dispozici 5 a díky kterému, pokud jej využijete můžete běžet dál, což je velmi výhodné, pokud uděláte chybu poblíž Vašeho dosavadního rekordu.

Nová verze je tedy opět stejná, jako všechny předchozí, pokud nebudeme hledět na nový kabátek, který na rozdíl od Říma je o mnoho lepší, nedočkáme se opět vůbec žádných změn.

Pokud tedy opět hledáte hru na odreagování a na zabavení se na delší chvíli, již nemusíte hledat dále.

Screenshot_2013-05-09-13-23-50