Ptejse.phgame.cz – náš nový portál

Hlavní stránka www.ptejse.phgame.cz

Hlavní stránka www.ptejse.phgame.cz

Před pár dny jsem pro Vás spustili nový portál www.ptejse.phgame.cz. Jedná se o síť na které můžete registrovanému uživateli klás anonymní otázky. To je zatím hlavní funkce Ptejse. Jeho funkcionalita se bude dále rozšiřovat, plánujeme například hromadný i soukromý chat.

Pokud se chcete také zúčastnit, je to jednoduché, navštivte stránku www.ptejse.phgame.cz\, založete si účet a můžete odkaz sdálet na Vašem blogu, sociálních sítích nebo emailem.

 

Váš profil si můžete upravit. Přidat fotku, sdělit světu svůj facebook účet nebo životní moto. V nabídce Nástěnka Ptejse nabízí také pár zajimavých přehledů.

Nástěnka

Nástěnka

Napřílad uživatele s nejvíce otázkami, nejkladenější otázku nebo nově náhodný výběr uživatelů ptejse.phgame.cz. Nová je také funkce Sledování. Ta slouží těm, kteří se pravidelně zajímají o odpovědi nějakého uživatele a nechtějí, aby jim nějaká odpověď unikala nebo jeho profil neustále kontrolovat. Pokud dotyčný odpoví na jakoukoliv otázku, přijde Vám notifikace na e-mail a také se Vám zobrazí upozornění v záložce sledování. Emailem Vám také příjde na Vás položené otázka, na kteoru se poté dostanete přes záložku Nezodpovězené otázky.

Doufáme, že se Vám naše nová služba líbí a Ty, kteří ji ještě nepoužívají zveme a doufáme, že se Vám bude líbit.

www.ptejse.phgame.cz