Subway Surfers – Rome

Screenshot_2013-03-06-00-17-34

Je to pár dní, co vyšla nová verze oblíbené hry Subway Surfers – Rome. V
tomto novém díle se z Ria posunete přímo do středu Říma.

Základní hra, tedy sbírání mincí a multiplikátorů byla rozšířena navíc o sbírání velikonočních vajíček. Těch v průběhu hry musíte nasbírat 100, což je velmi obtížné, protože mnohdy nejsou umístěny jako jiné obměny ale jsou kolikrát na takovém místě, že je není možné nikterak sebrat. Po dosažení hranice 100 vajíček dostáváte prémiový skateboard.

Screenshot_2013-03-06-00-18-33

Hra se ale nijak v  základu nezměnila, ovládání je stejné, skáčete také stejně a pokud jste byli zvyklý na určitý postup překážek, jak šly za sebou, je tomu stejně i v této verzi, nicméně verze Řím dostala nový grafický kabátek. Ten oproti Riu není tolik povedená, chvíli mi trvalo, než jsem si zvykl, jak co vypadá, jaké je okolí a na mnoho dalších věcí, protože vše bylo od základu změněno k nepoznání.

Nová verze je tedy, pokud pomineme to, jak hra vypadá úplně stejná, jako předchozí verze, je i stejně chytlavá, stejně dobře hratelná a pořád stejně rychle vybíjí mobilní zařízení, což je jediná velká chyba, která lze této hře vytknout.

Pokud tedy opět hledáte hru na odreagování a na zabavení se na delší chvíli, již nemusíte hledat dále.Screenshot_2013-03-06-00-17-56