Airdroid – spravujte své zařízení

Dnes se podíváme na jednu velmi zajímavou aplikaci, která se jmenuje Airdroid.

Airdroid je aplikace, pro kompletní správu Vašeho zařízení bez potřeby instalovat na Váš počítač jakoukoliv aplikaci, protože vše probíhá ve Vašem oblíbeném internetovém prohlížeči.

Airdroid jednoduše stáhnete z Google Play a nainstalujete. Po instalaci aplikaci spustíte a ona se postará o vše ostatní.

Po spouštění se Vám na displeji zařízení ukáže adresa IP. Podmínkou toho je připojení k WiFi síti. V  této síti musí být i Váš počítač, jinak spojení neproběhne. Tuto adresu  jednoduše zadáte do internetového prohlížeče, potvrdíte heslem a mate přístupné celé zařízení.

A co vlastně Airdroid umí?

Přes Airdroid můžete instalovat nové aplikace, prohlížet obsah zařízení, mazat soubory, nahrávat soubory, organizovat všechny soubory, psát zprávy, máte přehled o baterii, zabraném miste a mnoho dalších věcí. Dá se říci, že v prostředí Airdroid Vás nic neomezuje. Snad jen rychlost připojení v případě, že nemáte zrovna nejvýkonnější WiFi či dobrý signál.

Ovládání celé aplikace je velmi jednoduché a přehledné, po pár kliknutích jistě nebudete mít žádný problém své zařízení díky aplikaci velmi rychle spravovat.

Airdroid si jistě najde své místo mezi uživateli, protože pohodlnější aplikaci na správu vašich dat v tabletu či v telefonu jen stěží naleznete.