Seriály

Připravili jsme pro Vás několik seriálu, jejich počet v případě zájmu čtenářů se budeme snažit rozšiřovat 😉

Google Chrome pod lupou

Google Chrome je velmi oblíbený internetový prohlížeč a mezi uživateli si najde poměrně velký zástup, takže se rozhodně nejedná o prohlížeč, který by nebyl oblíbený, z tohoto důvodu jsme se rozhodli pro Vás napsat tento mini seriál, který krom toho, že Vás s tímto prohlížečem seznámí, tak Vám ukáže i mnoho zákoutí, o kterých jste možná jako uživatel neměli ani tušení.

HTML

V tomto seriálu si představíme jazyk HTML. Tento jazyk je nezbytný pro počátky vytváření webových stránek a alespoň bez základních znalostí tohoto jazyka nemá žádný smysl se učit jiné webové jazyky, jako je třeba CSS či PHP

HTML 5

V tomto seriálu Vás budu provázet značkovacím jazykem HTML 5, který je sice stále ve vývoji, ale oproti jeho starším verzím HTML 4 je v mnohém velmi zjednodušen, zkrácen a tím se stal více přehlednějším, pohodlnějším a snažším pro všechny a to i nováčky, které tento jazyk zajímá.

Jak zrychlit Windows 7

Tento seriál se zabývá zrychlením operačního systému Windows 7, bude se jednat o miniseriál. Nicméně doufáme, že i tak Vám ke zrychlení systému pomůže.

PHP

Dnešním dnem jsme pro Vás začali seriál o PHP, doufáme, že se Vám bude líbit, pokud však najdete v seriálu nějakou chybu, budeme velmi rádi, pokud nás na ni upozorníte, jsme přeci lidé a chybovati je lidské.

Robocraft

Robocraft je velmi povedená MMORPG hra, která jistě stojí za zmínku, o této hře jsme se zmínili již kdysi v této recenzi, nyní bych se v tomto seriálu chtěl věnovat strategii jak tuto hru hrát, dát novým hráčům několik typů, jak být mezi ostatními na výši.

Začínáme s Arduinem

V tomto seriálu se budeme zaměřovat na programování pro oblíbenou stavebnici Arduino, budeme připojovat spoustu různých součástek a ukážeme si i několik zlepšováků, jak si usnadnit práci.